Tisztségviselők

Igazgatótanács
Ellenőrző Bizottság

Pataki Tímea (elnök)

Bendó Zoltán (elnök)
Bata Beáta
Dr. Kadlecsek Szilárd
Dr. Erdős Attila
Dr. Kovácsy Zsombor
Dr. Csillag Péter
Ligetvári Róbert
Magyar Lilla
Rédling Anita
Neubauer Andrea
Nógrády Norbert
A Pénztár képviselete

A pénztárat
a) az Igazgatótanács tagja és a pénztár egy képviseleti joggal felruházott alkalmazottja, vagy
b) az Igazgatótanács 2 tagja
együttesen képviseli.
Partnereink
Vagyonkezelők
Diófa Alapkezelő Zrt.
Dialóg Alapkezelő Zrt.
Letétkezelő és számlavezető
UniCreditBank Zrt.
Könyvvizsgálat
Focus Audit and Advisory Könyvvizsgáló és Tanácsadó Kft.; Juhász Péter, személyében felelős könyvvizsgáló
A Küldöttközgyűlés tagjai

A pénztár a jogszabályban megfogalmazott elvárások szerint a tagság hatékonyabb képviseletének biztosítása érdekében küldötti képviseleti rendszert alakított ki. A pénztár tagsága a területi elven történő megosztás szerint jelenleg 25 küldöttválasztási körzetbe sorolódik.

Az Igazgatótanács által összehívott küldöttközgyűléseken a tagság képviseletét a pénztár választókörzetenkénti küldöttválasztó gyűlésein megválasztott küldöttek látják el.

A 2019-2024 közötti 5 éves időtartamban a tagság képviseletét az alábbi küldöttek látják el:
küldöttkörzet
név
elérhetőség
1. Budapest I., II. kerületek
Dr. Szirmai Viktor

25. Nyugat dunántúli régió

(irányítószám első számjegye: 9)

Horváth Tamás
2. Budapest III. kerület
Kiss Barna
3. Budapest IV., XV. kerületek
Benke-Klein Timea
4. Budapest V., VI., VII. kerületek
Kuruc Péter
5. Budapest IX., X. kerületek
Tóth Ferenc
6. Budapest XI. kerület
Rozinka Henrietta
7. Budapest XII., XXII. kerületek
 Zsirai Alexandra
8. Budapest XIII. kerület
Szabó Erika
9. Budapest XIV. kerület
Füzes Sándor
10. Budapest XVI., XVII. kerületek
Vajda Zoltán
11. Budapest XVIII., XIX. kerületek
Bodáné Kováts Adrien
12. Budapest VIII., XX., XXI., XXIII. kerületek
Nagel Thomas
13. Budapest környéke 1.*
Hoffmann Veronika
14. Budapest környéke 2.*
Bagi Zsolt
15. Budapest környéke 3.*
Czakó Károly
16. Budapest környéke 4.*
Csécs Andrea
17. Budapest környéke 5.*
Nagy Vilmos
18. Budapest környéke 6. és külföldi címek*
Magyari Ágnes
19. Észak Magyarországi régió
(irányítószám első számjegye: 3)
Balassa István
20. Tiszántúl északi része régió
(irányítószám első számjegye: 4)
Varga Illés
21. Alföld középső része régió
(irányítószám első számjegye: 5)
Dankowsky György
22. Dél-Alföldi régió
(irányítószám első számjegye: 6)
Görög Enikő

23. Dél-Dunántúli régió
(irányítószám első számjegye: 7)

Törő Nóra
24. Közép-dunántúli régió
(irányítószám első számjegye: 8)
Kajári Ferenc